Westie Adult granule pre dospelého westhinghlandského bieleho teriéra

Westie Adult granule pre dospelého westhinghlandského bieleho teriéra

Royal Canin West Highland White Terrier Adult je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé (od 10 mesiacov veku) čistokrvné plemeno Westhighlandského bieleho teriéra. Vďaka granulám krmiva West Highland White Terrier, ktoré obsahujú cielene používané aminokyseliny pre stavbu chlpov a špecifické mastné kyseliny z oleja boráka lekárskeho a ľanového semienka, bude koža vášho teriéra hladká a pokožka zdravá. Krmivo je navrhnuté tak, aby bolo možné u psíka dosiahnuť jasne bielu a žiarivú srsť. Taktiež pomáha obmedzovať tvorbu zubného kameňa pomocou chelátorov vápnika a individuálne prispôsobeného tvaru granúl, ktoré zároveň čistia zuby.

Kukuričná múka, dehydratované hydinové mäso, ryža, kukurica, živočíšne tuky, hydrolyzované živočíšne proteíny, dehydratované bravčové mäso (L.I.P. proteín vybraný vďaka svojej vysokej stráviteľnosti), pšenica, čakankové odrezky, sójový olej, rybí olej, minerály, ľanové semienka (0,5 %), fruktooligosacharidy, olej z boráka lekárskeho (0,1 %), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

 

Hmotnosť psa

Normálna aktivita

Stredná aktivita

Zvýšená aktivita

6 kg

93 g

108 g

122 g

7 kg

104 g

121 g

137 g

8 kg

115 g

134 g

152 g

9 kg

126 g

146 g

166 g

10 kg

136 g

158 g

179 g

Viete, v čom sú tieto teriéry unikátne?

Plemeno westhighlandský biely teriér pochádza zo Škótska a patrí do skupiny jamníkov. Sú to veľmi aktívne a dobrosrdečné psy, ktoré pre svoju psychickú pohodu potrebujú pravidelnú činnosť.

ZUBNÝ KAMEŇ

Pre toto plemeno je bežné, že mu niektoré črenové zuby chýbajú, preto je dôležité venovať zvláštnu starostlivosť zostávajúcim zubom, predovšetkým ich ochrane proti zubnému kameňu, ktorý má tendenciu sa im tvoriť už od mladého veku.

OCHORENIE KOŽE

Teriéry bývajú náchylné na ochorenie kože, takže pravidelná údržba kože je veľmi náročná. Majú dvojitú srsť, ktorá ich pôvodne chránila pred rozmarmi škótskeho počasia – krycia tvrdá srsť odolávala dažďu, mäkká podsada udržiavala teplo.

ÚDRŽBA SRSTI

Z toho dôvodu musí byť ich srsť odborne trimovaná (tzn. vytrhávanie odumretej srsti), pretože tieto teriéry nepĺznu.

Viete, čím sú naše krmivá špeciálne?

Granula šitá na mieru

Zloženie tohto krmiva znižuje tvorbu zubného kameňa vďaka látkam viažucim vápnik.

Zdravá srsť

V porovnaní s ostatnými plemenami má westhighlandský biely teriér drsnú srsť a citlivú kožu. Zloženie tohto krmiva obsahuje špecifické aminokyseliny, ktoré podporujú rast srsti, mastné kyseliny z borákového oleja a ľanového semienka pre zdravú kožu.

Zdravá koža

Zloženie tohto krmiva posilňuje kožnú bariéru (vďaka exkluzívnemu komplexu) a udržuje kožu zdravú (vďaka EPA a DHA).

Uspokojí aj náročné chute

Zloženie tohto krmiva uspokojí aj tých najnáročnejších jedákov vďaka kombinácii výnimočných chutí.

Ucelený program
Dokonalá nutričná skladačka

Royal Canin umožňuje, aby ste svojej mačke alebo psovi poskytli maximálne vyvážené a komplexné krmivo. Strava z rady Breed Health Nutrition obsahuje všetky dôležité živiny v ideálnom pomere. Predstavuje odborne zostavený výživový program s približne 50 živinami (antioxidantami, prebiotikami, vlákninou, mastnými kyselinami atď.), uspôsobený každému plemenu na mieru. Tieto krmivá pôsobia preventívne proti vzniku oochorení ľadvín, predchádzajú problémom s trávením či nadváhou, a dokonca zmierňujú sprievodné javy starnutia.