Ragdoll Adult granule pre ragdoll mačky

Ragdoll Adult granule pre ragdoll mačky

Royal Canin Ragdoll je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé Ragdoll mačky staršie ako 12 mesiacov. Výživa mačky Ragdoll je zameraná na jej výnimočne hustú srsť. Tá bude vďaka vyváženému krmivu Royal Canin Ragdoll zamatovo hebká a lesklá vďaka kombinácii Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín. U takto veľkej mačky musíme myslieť aj na zdravie jej kostí a srdca, ktoré zaistia taurín a EPA & DHA. Tvar granúl „Topaz 10“ vyzerá ako malá pyramídka a je ideálny pre jej široké čeľuste.

Dehydratované hydinové mäso, kukurica, živočíšne tuky, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), pšenica, kukuričný lepok, ryža, hydrolyzované živočíšne proteíny, rastlinná vláknina, pšeničná múka, čakankové odrezky, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, šupky a semená psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), olej z boráka lekárskeho, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

 

Hmotnosť mačky

 

3-4 kg

5-6 kg

7-8 kg

Sedavá – sterilizovaná mačka

34-42 g

49-56 g

62-68 g

Aktívna – chovná mačka

43-52 g

61-70 g

78-85 g

Viete, v čom sú Ragdoll mačky unikátne?

Krásna, prirodzená, mäkká a hodvábna srsť a podmanivo výrazné modré oči – to všetko zaručuje príťažlivosť mačky Ragdoll! Plemeno mačiek Ragdoll bolo vyšľachtené americkou chovateľkou na začiatku 60. rokov 20. storočia. Anglické pomenovanie je odvodené od toho, že mačka dokáže uvoľniť svoje svaly natoľko, že pripomína mäkkú handrovú bábiku!

ODHAĽTE PLNÚ KRÁSU JEJ ŽIARIVEJ SRSTI

Koža a srsť odrážajú celkové zdravie mačky a hodvábna a pôsobivo jemná srsť mačky Ragdoll je jej veľkou pýchou. Srsť je najdlhšia a najhustejšia okolo krku, čo vytvára dojem kožušinového goliera.

JEDNA Z NAJVÄČŠÍCH MAČIEK!

Dlhá silueta mačky Ragdoll a ťažké kosti vyžadujú, aby jej potrava obsahovala všetky správne živiny pre zdravé kosti a kĺby bez zbytočných kalórií. Svaly a kĺby, rovnako ako u ostatných veľkých mačiek, sú veľmi zaťažované.

POZOR – MÁ VEĽKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k problémom so srdcom. Správna potrava je dôležitou súčasťou udržiavania zdravého srdca!

Viete, čím sú naše krmivá špeciálne?

Špecifická čeľusť

Táto unikátne tvarovaná pyramídová granula je vytvorená na mieru širokej čeľusti plemena Ragdoll. Unikátny tvar granuly sa ľahko uchopuje a zároveň podporuje žuvanie, čo vedie k lepšej ústnej hygiene.

Vyživená koža a srsť

Krmivo obsahuje kombináciu vybraných živín (vrátane aminokyselín, vitamínov, omega-3 a omega-6 mastných kyselín), ktorá udržuje kožu a srsť zdravú a v skvelej forme.

Zdravé srdce

Taurín, EPA a DHA pomáhajú zachovať zdravú činnosť srdca a prispievajú k spokojnému životu mačky.

Podpora kostí a kĺbov

Špeciálne zloženie obohatené od EPA a DHA mastné kyseliny podporuje zdravé kosti a kĺby.

Zdravé močové cesty

Ideálny pomer minerálov zaisťuje správnu funkciu močových ciest.

Ucelený program
Dokonalá nutričná skladačka

Royal Canin umožňuje, aby ste svojej mačke alebo psovi poskytli maximálne vyvážené a komplexné krmivo. Strava z rady Breed Health Nutrition obsahuje všetky dôležité živiny v ideálnom pomere. Predstavuje odborne zostavený výživový program s približne 50 živinami (antioxidantami, prebiotikami, vlákninou, mastnými kyselinami atď.), uspôsobený každému plemenu na mieru. Tieto krmivá pôsobia preventívne proti vzniku oochorení ľadvín, predchádzajú problémom s trávením či nadváhou, a dokonca zmierňujú sprievodné javy starnutia.