Jedinečné krmivo pre jedinečného psa

Jedinečné krmivo pre jedinečného psa

Každé psie plemeno má svoje špecifické potreby. Tie sa rôznia ako podľa stavby tela, typu srsti či tvaru čeľustí, tak aj z hľadiska náchylnosti plemena na konkrétne zdravotné problémy, napríklad so srdcom alebo trávením zažívaním.

Plemená s jemnou srsťou, ako je pudel alebo yorkshírsky teriér, potrebujú stravu bohatú na biotín, mastné kyseliny a sírnaté aminokyseliny .  Ich srsť z nich získava dostatok živín, aby bola zdravá a lesklá. Iné plemená majú zas vrodený sklon k nadváhe, a pre tie pripravujeme krmivá s upraveným obsahom kalórií.

Jednotlivé krmivá z radu Breed Health Nutrition pre psov sa od seba líšia nielen zložením, ale aj tvarom granulí. Sú prispôsobené anatómii čeľustí konkrétneho plemena, takže psi granule ľahšie uchopia a rozhryzú .

Aby sme poskytli každému plemenu stravu, ktorá splní jeho jedinečné zdravotné nároky, vyvíjame krmivo vždy v spolupráci s našim tímom odborníkov. Ak má byť váš pes spokojný a zdravý, záleží jednoducho na každom detaile.

Aké máte plemeno?

Prečo práve Royal Canin?

Mačky a psi na prvom mieste

Mačky a psi na prvom mieste

Krmivá Royal Canin pripravujeme na základe výskumu skutočných potrieb mačiek a psov. „Mačka a pes na prvom mieste“ je heslo, ktorým sa pri vývoji krmív riadime. Ruku v ruke s vedou vyvíjame výživu stále presnejšie odpovedajúcu špecifickým potrebám psích a mačacích plemien. A tak u nás vznikajú krmivá, ktoré prispievajú k dlhšiemu a predovšetkým kvalitnejšiemu životu vašich miláčikov.

Zistiť viac
Precízna výživa na mieru

Precízna výživa na mieru

Každý domáci spoločník potrebuje trochu inú výživu. Záleží ako na plemene, tak aj na vekovej kategórii. Vyberte si u nás krmivo, ktoré bude rešpektovať všetky jeho potreby. Najväčšou prioritou sú pre nás nutričné hodnoty krmiva, preto dbáme ako na kvalitu vstupných surovín, tak na vyváženosť jednotlivých zložiek krmiva.

Zistiť viac
50 rokov skúseností a vývoja

50 rokov skúseností a vývoja

Spoločnosť Royal Canin založil roku 1968 veterinárny lekár Jean Cathary. Dospel k názoru, že strava z ľudskej kuchyne mačkám a psom neprospieva. Preto vyvinul výživu, ktorá je pre psy a mačky ideálne stráviteľná a pôsobí preventívne proti rôznym ochoreniam.

Zistiť viac