Maine Coon Loaf kapsička s paštétou pre mainskú mývaliu mačku

Maine Coon Loaf kapsička s paštétou pre mainskú mývaliu mačku

Šťavnatá kapsička v šťave, po ktorej aj tá najvyberavejšia Mainská mývalia mačka bude priasť blahom. Zloženie bohaté na bielkoviny dodá mohutnému plemenu dostatok energie na nočné bláznenie, zatiaľ čo minerály a vitamíny sa postarajú o krásnu a lesklú srsť. Kapsička je pripravená na mieru mačkám Maine Coon. Obsahuje tak všetky dôležité živiny na podporu kostí a kĺbov, ktoré bývajú u takto veľkého plemena často namáhané. V jednej kapsičke vaša malá šelma nájde všetko potrebné pre svoj spokojný život.

Mastné a živočíšne deriváty, obilniny, ryby a rybie deriváty, výťažky z rastlinných proteínov, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, cukry, mäkkýše a kôrovce.

 

Hmotnosť mačky

 

5 kg

6 kg

7 kg

8 kg

Iba kapsičky

2 + 3/4

3 + 1/4

3 + ½

4

Kapsičky + granuly

1 + 38 g

1 + 47 g

1 + 55 g

1 + 63 g

Viete, v čom sú mainské mačky unikátne?

Mainská mývalia mačka je pravdepodobne jedným z najstarších mačacích plemien v Severnej Amerike. Predkovia dnešného plemena boli prvýkrát zaznamenaní v štáte Maine okolo roku 1850. Impozantný vzrast mainskej mývalej mačky sa snúbi s jej veľmi milou povahou.

SKUTOČNÁ SILA PRÍRODY, JEDNÝM SLOVOM: OBROVSKÁ 

Mainská mývalia mačka je najväčšie a najdlhšie mačacie plemeno, ktoré budí dojem mimoriadneho výkonu a sily. Môže merať až 1 m (vrátane chvosta) a vážiť až trikrát viac ako obyčajná mačka! Najväčšie samce môžu vážiť až 10 kg! S ohľadom na veľkosť mačky a jej ťažké kosti je potrebné venovať náležitú pozornosť ochrane kĺbov.

POZOR – MÁ VEĽKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k problémom so srdcom. Správna potrava je dôležitou súčasťou udržiavanie zdravého srdca!

STAROSTLIVOSŤ O KRÁSU JEJ SRSTI

Mainská mývalia mačka má hustú, stredne dlhú srsť s jemnou, mäkkou podsadou.

SILNÁ HLAVA S HRANATÝM ŇUFÁKOM

Mainská mývalia mačka má veľké hranaté čeľuste, čo vedie k charakteristickému spôsobu naberania a hryzenia potravy.

Viete, čím sú naše krmivá špeciálne?

Kapsička v šťave

Špeciálna štruktúra a veľké kúsky mäsa v kombinácii s lahodnou šťavou budú pre vašu mačku neodolateľné.

Zdravé kosti a kĺby

Impozantná veľkosť mačky Maine Coon môže byť veľkou námahou pre jej kĺby, preto špeciálne zloženie pomáha udržiavať kosti a kĺby zdravé a v tej najlepšej forme.

Koncentrovaná energia

Vysokoenergetické zloženie dodá mainskej mývalej mačke dostatok energie.

Vyživená koža a srsť

Zloženie kapsičky udržuje zdravú kožu aj srsť.

Ucelený program
Dokonalá nutričná skladačka

Royal Canin umožňuje, aby ste svojej mačke alebo psovi poskytli maximálne vyvážené a komplexné krmivo. Strava z rady Breed Health Nutrition obsahuje všetky dôležité živiny v ideálnom pomere. Predstavuje odborne zostavený výživový program s približne 50 živinami (antioxidantami, prebiotikami, vlákninou, mastnými kyselinami atď.), uspôsobený každému plemenu na mieru. Tieto krmivá pôsobia preventívne proti vzniku oochorení ľadvín, predchádzajú problémom s trávením či nadváhou, a dokonca zmierňujú sprievodné javy starnutia.