Jedinečné krmivo pre jedinečnú mačku

Jedinečné krmivo pre jedinečnú mačku

Každé mačacie plemeno má špecifické potreby. Tie sa rôznia podľa stavby tela, typu srsti, tvaru čeľustí, ale  aj z hľadiska náchylnosti plemena na konkrétny zdravotný problém, napríklad s obličkami  alebo trávením . Pri výbere krmiva záleží taktiež na veku vašej mačky.

Dlhosrsté plemená, ako sú perzská alebo mainská mývalia, potrebujú stravu, ktorá bude vyživovať ich krásnu hustú srsť. Pre bezsrstú sphynx je naopak zásadné také zloženie, ktoré podporuje jej energeticky náročnú termoreguláciu a odolnú  pokožku.

Dôležité je tiež pri kŕmení rešpektovať spôsob, akým rôzne plemená mačiek uchopujú a hryzú potravu vzhľadom k odlišnému tvaru čeľustí. Z toho dôvodu sa granule jednotlivých krmív z rady Feline Breed Nutrition líšia nielen svojim zložením, ale aj tvarom.

Aby sme poskytli každému plemenu stravu, ktorá splní jeho jedinečné zdravotné nároky, vyvíjame krmivo vždy v spolupráci s našim tímom odborníkov. Ak má vaša mačka priasť blahom, záleží jednoducho na každom detaile.

Aké plemeno máte ?

Prečo práve Royal Canin?

Mačky a psi na prvom mieste

Mačky a psi na prvom mieste

Krmivá Royal Canin pripravujeme na základe výskumu skutočných potrieb mačiek a psov. „Mačka a pes na prvom mieste“ je heslo, ktorým sa pri vývoji krmív riadime. Ruku v ruke s vedou vyvíjame výživu stále presnejšie odpovedajúcu špecifickým potrebám psích a mačacích plemien. A tak u nás vznikajú krmivá, ktoré prispievajú k dlhšiemu a predovšetkým kvalitnejšiemu životu vašich miláčikov.

Zistiť viac
Precízna výživa na mieru

Precízna výživa na mieru

Každý domáci spoločník potrebuje trochu inú výživu. Záleží ako na plemene, tak aj na vekovej kategórii. Vyberte si u nás krmivo, ktoré bude rešpektovať všetky jeho potreby. Najväčšou prioritou sú pre nás nutričné hodnoty krmiva, preto dbáme ako na kvalitu vstupných surovín, tak na vyváženosť jednotlivých zložiek krmiva.

Zistiť viac
50 rokov skúseností a vývoja

50 rokov skúseností a vývoja

Spoločnosť Royal Canin založil roku 1968 veterinárny lekár Jean Cathary. Dospel k názoru, že strava z ľudskej kuchyne mačkám a psom neprospieva. Preto vyvinul výživu, ktorá je pre psy a mačky ideálne stráviteľná a pôsobí preventívne proti rôznym ochoreniam.

Zistiť viac