German Shepherd Adult granule pre dospelého nemeckého ovčiaka

German Shepherd Adult granule pre dospelého nemeckého ovčiaka

Royal Canin German Shepherd Adult je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé (od 15 mesiacov veku) čistokrvné plemeno Nemeckého ovčiaka. Špeciálne krmivo pre nemecké ovčiaky Royal Canin German Shepherd je zacielené predovšetkým na výkonnosť tráviaceho ústrojenstva. Granuly obsahujú vysoko stráviteľné proteíny, ryžu (zdroj karbohydrátov) a vlákninu psyllium, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť trávenia a udržiava črevnú flóru zdravú. Zloženie krmiva podporuje prirodzenú obranyschopnosť a vitalitu psov, posilňuje funkciu kože ako ochrannej bariéry, udržiava krásnu srsť a zdravé kĺby, a klinické príznaky dysplázie sa tým radikálne znižujú a váš nemecký ovčiak vydrží dlhšie aktívny a plný života.

Ryža, dehydratované hydinové mäso, živočíšne tuky, izolát rastlinného proteínu ((L.I.P. – proteín vybraný vďaka svojej vysokej stráviteľnosti), kukuričná múka, hydrolyzované živočíšne proteíny, rastlinná vláknina, minerály, repné odrezky, sójový olej, rybí olej, kokosový olej, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidov), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Hmotnosť psa

Normálna aktivita

Zvýšená aktivita

26 kg

286 g

436 g

28 kg

302 g

461 g

30 kg

318 g

485 g

32 kg

334 g

510 g

34 kg

349 g

533 g

36 kg

365 g

557 g

38 kg

380 g

580 g

40 kg

395 g

602 g

42 kg

409 g

625 g

44 kg

424 g

647 g

Viete, v čom sú Nemecké ovčiaky unikátne?

​Nemecký ovčiak je vysoko učenlivý, poslušný a dokáže byť skvelým strážcom. Pôvodne bolo toto nemecké plemeno využívané pastiermi, ale vďaka jeho aktívnemu charakteru a potrebe stále niečo robiť, si neskôr vyslúžilo svoje čestné miesto ako služobný pes u polície, záchranárov a vojenských zložiek.

DYSPLÁZIA BEDROVÝCH KĹBOV

Aj keď majú veľmi dobre vyvinutú svalovinu a ich kostra je veľmi silná a pevná, genetická predispozícia na dyspláziu lakťových a bedrových kĺbov so sebou prináša zníženú funkčnosť a bolestivosť kĺbov. So zvýšeným fyzickým vypätím sú kĺby ešte viac namáhané, a tak sa bolesť stupňuje.

IMUNITA

Z dôvodu nízkej hladiny imunoglobulínu A, ktorý je dôležitý pri boji proti infekciám, je nemecký ovčiak vystavený väčšiemu riziku rôznych ochorení. Preto je veľmi dôležité posilňovať jeho slabý imunitný systém.

KOŽNÉ OCHORENIE

Ovčiaky sú taktiež náchylnejšie ku kožným chorobám, a to z dôvodu zásaditejšej kože.

TRÁVENIE

Častým problémom býva aj trávenie, pretože v porovnaní s inými psami veľkých plemien majú oveľa citlivejší tráviaci systém, takže trpia redšou a nepravidelnou stolicou.

Viete, čím sú naše krmivá špeciálne?

Granula šitá na mieru

Tvar, veľkosť, textúra aj zloženie tejto granuly sú prispôsobené nemeckému ovčiakovi.

Zdravé trávenie

Aj keď majú nemecké ovčiaky veľmi citlivé trávenie, vďaka tomuto krmivu bude ich trávenie v poriadku, pretože obsahuje vysoko stráviteľné proteíny (L.I.P. – proteín vybraný vďaka svojej vysokej stráviteľnosti) a špecifické vlákniny, ktoré obmedzujú fermentáciu v črevách a udržujú črevnú mikroflóru v rovnováhe.

Zdravá koža a srsť

Zloženie tohto krmiva posilňuje kožnú bariéru (vďaka exkluzívnemu komplexu) a udržuje kožu aj srsť zdravú (vďaka EPA a DHA).

 

Zdravé kosti a kĺby

Špecifické zloženie tohto krmiva podporuje zdravie kostí a kĺbov, a udržuje ideálnu hmotnosť. Je obohatené o EPA a DHA.

Ucelený program
Dokonalá nutričná skladačka

Royal Canin umožňuje, aby ste svojej mačke alebo psovi poskytli maximálne vyvážené a komplexné krmivo. Strava z rady Breed Health Nutrition obsahuje všetky dôležité živiny v ideálnom pomere. Predstavuje odborne zostavený výživový program s približne 50 živinami (antioxidantami, prebiotikami, vlákninou, mastnými kyselinami atď.), uspôsobený každému plemenu na mieru. Tieto krmivá pôsobia preventívne proti vzniku oochorení ľadvín, predchádzajú problémom s trávením či nadváhou, a dokonca zmierňujú sprievodné javy starnutia.