British Shorthair Kitten granule pre britské krátkosrsté mačiatka

British Shorthair Kitten granule pre britské krátkosrsté mačiatka

Royal Canin British Shorthair Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre britské krátkosrsté mačiatka do 12 mesiacov. Aby mačiatko britskej krátkosrstej mačky vyrástlo do silnej krásavice, potrebuje v strave špeciálne upravený obsah bielkovín a vyvážený pomer minerálov a vitamínov. Krmivo British Shorthair Kitten obsahuje L.I.P., čo sú bielkoviny so stráviteľnosťou viac ako 90 %. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britské mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Tvar granuly „Moonstone 7“ podporí vývoj zdravo zaoblenej a silnej čeľuste.

Dehydratované hydinové mäso, ryža, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. - bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), živočíšne tuky, kukurica, pšeničná múka, hydrolyzované živočíšne proteíny, kukuričný lepok, repné odrezky, rastlinná vláknina, rybí olej, minerály, sójový olej, fruktooligosacharidy, šupky a semená psyllia (0,5 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), olej z boráka lekárskeho, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Vek mačiatka

2-3 mesiace

4-6 mesiacov

7-9 mesiacov

10-12 mesiacov

Hmotnosť mačiatka

0,8 – 2,1 kg

1,8 – 3,9 kg

2,4 – 5 kg

2,9 – 5 kg

Denná dávka

40-70 g

56-77 g

53-67 g

44-58 g

Viete, v čom sú britské mačky unikátne?

Britská krátkosrstá mačka, ako už napovedá samotné pomenovanie, pochádza z Veľkej Británie – a ak poznáte novelu „Alica v krajine zázrakov“ od Lewisa Carrolla, zistíte, že usmievajúca sa mačka Škľabka je práve táto britská mačka!

JEDNÝM SLOVOM KOMPAKTNÁ!

Robustné, ťažké a svalnaté telo britskej krátkosrstej mačky znamená, že od svojich kĺbov vyžaduje oveľa viac a potrebuje zvláštnu výživu, aby sa udržiavala v kondícii. Ide o pevnú, silnú mačku, ale mala by mať svaly, nie byť obalená tukom. Správna výživa a veľkosť porcií sú mimoriadne dôležité.

POZOR - MÁ VEĽKÉ SRDCE

Toto plemeno má predispozície k ťažkostiam so srdcom. Správna potrava je dôležitou súčasťou udržovania zdravého srdca!

HRYZENIE A ZUBNÁ HYGIENA

Britská krátkosrstá mačka má masívnu guľatú čeľusť a sklony k hltaniu krmiva bez hryzenia.

Viete, čím sú naše krmivá špeciálne?

Špecifická čeľusť

Táto špeciálne navrhnutá granula v tvare mesiaca je veľkosťou aj štruktúrou prispôsobená pre čeľusť mačiatka britskej krátkosrstej mačky. Unikátna granula podporuje žuvanie, ktoré zároveň vedie k lepšej ústnej hygiene.

Rast svalov a kostí

Zloženie s prispôsobeným obsahom bielkovín a presne vyváženým obsahom vitamínov a minerálov podporuje zdravý vývoj svalov a kostí.

Zdravé trávenie

Ľahko stráviteľné bielkoviny a probiotiká udržujú črevnú mikroflóru v rovnováhe a podporujú zdravé trávenie.

Podpora imunitného systému

Patentovaná zmes antioxidantov (vrátane vitamínu E) pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť mačiatka.

Kvalitné L.I.P. proteíny

Proteíny vybrané vďaka vysokej stráviteľnosti nad 90 %.

Ucelený program
Dokonalá nutričná skladačka

Royal Canin umožňuje, aby ste svojej mačke alebo psovi poskytli maximálne vyvážené a komplexné krmivo. Strava z rady Breed Health Nutrition obsahuje všetky dôležité živiny v ideálnom pomere. Predstavuje odborne zostavený výživový program s približne 50 živinami (antioxidantami, prebiotikami, vlákninou, mastnými kyselinami atď.), uspôsobený každému plemenu na mieru. Tieto krmivá pôsobia preventívne proti vzniku oochorení ľadvín, predchádzajú problémom s trávením či nadváhou, a dokonca zmierňujú sprievodné javy starnutia.